نمایشگاه صنایع دستی بانک مرکزی

8699 ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 1 امتیاز : 5]

در تاریخ 13 الی 17 شهریور بانک مرکزی میزبان  نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی می باشد.

تا به این لحظه استقبال کم نظیر مردم باعث رضایت هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه شده و به گفته آنها در بعضی موارد به علت درخواست ها، اقدام به تامین مجدد صنایع دستی خود کرده اند.

 نمایشگاه صنایع دستی در بانک مرکزی به تلاش و همت معاونت صنایع دستی کشور و به خاطر فروش و توسعه بازارهای موقت فروش هنرهای سنتی و صنایع دستی در کشور می باشد که همین امر می تواند تاثیر مثبتی بر آشناسازی اقشار مختلف جامعه با صنایع دستی ایران، نیز هنرهای سنتی ایران و توانمندسازی هنرمندان، داشته باشد.

central bank2

در نمایشگاه صنایع دستی بانک مرکزی که در ورودی ساختمان این بانک در حال برگزاری است 12 هنرمند از استان های تهران، البرز، آذربایجان شرقی و اصفهان در رشته های منسوجات محصولات سفالی، چرمی، سرامیکی، زیورآلات نقره، ملیله کاری، شیشه گری سنتی و حرارت مستقیم، گلیم بافی، فیروزه کوبی، قلمکاری، قلم زنی، میناکاری و خاتم کاری، هنر و صنایع دستی خود را معرض عموم قرار داده اند و از استقبال مردم و به خصوص پرسنل و کارمندان بانک مرکزی رضایت دارند. این آثار همگی جزو مهمترین صنایع دستی ایران و نیز هنرهای سنتی ایرانی به حساب می آیند.

در این نمایشگاه چندین کارگاه نیز به طور زنده صنایع دستی خود را تولید می نمایند که برای بازدیدکنندگان و علاقه مندان بسیار جذاب بوده است، مانند، زیورآلات سنتی و شیشه گری.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید