آغاز فعالیت نمایشگاه تاپ رزا پاریس

18896 2018/11/21
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]

نمایشگاه گردشگری تاپ رزا پاریس

نمایشگاه بین‌ المللی گردشگری پاریس از جمله نمایشگاه های مهم در صنعت گردشگری می باشد که تا کنون شاهد برگزاری 39 دوره از آن بوده ایم. چندی پیش خبری مبنی بر آغاز فعالیت نمایشگاه گردشگری تاپ رزا پاریس منتشر گردید و بنا شد این نمایشگاه از تاریخ 3 مهر ماه 1397 برای چهلمین بار فعالیت خود را آغاز کند. نمایشگاه تاپ رزا پاریس به صورت کاملا تخصصی در بخش گردشگری فعالیت می کند و خریداران و فروشندگان زیادی در بخش های مختلف گردشگری از آن بازدید می کنند. در این دوره از این نمایشگاه که در کشور فرانسه و شهر پاریس برگزار می شود، کشور ما به همراه 15 کشور دیگر حضور دارند.

این دوره از نمایشگاه تاپ رزا پاریس به دلیل چهلمین سال برگزاری آن، از اهمیت بالایی برخوردار است و در فضایی به مساحت 13 هزار متر مربع برگزار می شود. علاوه بر این 1600 برند در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت. مسعود دهقان، نماینده گردشگری کشورمان در این باره گفت : حضور ایران در این نمایشگاه، مانند دو سال اخیر، به همت کانون اتومبیل‌رانی و جهانگردی میسر شده است. کشورهایی مانند بحرین، ازبکستان و عمان، سال‌های نخست یا دوم تجارب خود را در این نمایشگاه طی می‌کنند، اما کشورهایی مانند آفریقای جنوبی، لبنان، آکوادور، کلمبیا، انگلیس، قطر و امارات متحده عربی در این دوره حضور نداشتند.

این نمایشگاه در طی 4 روز برگزار خواهد شد و در آن شاهد کنفرانس های گوناگونی خواهیم بود که ایران نیز سه کنفرانس در زمینه های تخصصی گردشگری در آن برگزار خواهد کرد.

لطفا برای لذت بیشتر ما و دوستانتان، در مورد این جاذبه نظر دهید...!

لطفا همه فیلدها را با دقت پر کنید